bosch niebieski

 • Elektronarzędzia akumulatorowe
 • Wiertarki i wiertarki udarowe
 • Wkrętarki i wkrętarki udarowe
 • Młoty udarowo-obrotowe i udarowe
 • Technika diamentowa
 • Technika pomiarowa
 • Szlifierki i obróbka metalu
 • Szlifierki i strugi
 • Frezarki
 • Narzędzia wielofunkcyjne Multi-Cutter
 • Piłowanie
 • Urządzenia stacjonarne i stoły
 • Obróbka płytek
 • Systemy odsysania pyłu
 • Mieszalniki
 • Opalarka i pistolet do klejenia
 • Myjki wysokociśnieniowe
 • System Bosch Mobility

«Wróć | KUPCZYK-Bosch » Regulamin

Kategorie
Klub BSS

Nowości
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

O nas

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I NEGOCJACJI CENY

12 656 32 32

12 656 38 60

KUPCZYK-SPJ@KUPCZYK.PL

MARKETING@KUPCZYK.PL


zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

Bestsellery

Regulamin

REGULAMIN SKLEP INTERNETOWY KUPCZYK BOSCH

1.       POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.    Sklep internetowy Kupczyk Bosch, działający pod adresem:  www.bosch.kupczyk.pl jest prowadzony przez Kupczyk Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie ul. Janowa Wola 6, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000023316, NIP 679-002-59-01, Regon 003900098.

1.2.    Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze sklepu Internetowego, a w sprawach nieuregulowanych obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego. Warunkiem złożenia Zamówienia przez Klienta jest zaakceptowanie Regulaminu.

 

2.       ZAMÓWIENIA

2.1.    Przed złożeniem zamówienia wymagana jest Rejestracja Klienta na stronie Sklepu Internetowego i podanie następujących danych: imienia i nazwiska/danych do Faktury Vat, danych adresowych, aktualny numer telefonu, adres e-mail.

2.2.    Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać 24h na dobę, przez cały rok, z wyjątkiem przerw technicznych lub okresu aktualizacji danych.

2.3.    Złożenie zamówienia oznacza złożenie przez Klienta oferty zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z treścią zamówienia, gdzie klient zobowiązuje się do odbioru artykułów i zapłaty ceny i kosztów dostawy według zamówienia. Złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne  z jego przyjęciem, sprzedawca może je anulować bez podania przyczyny.

 

3.       OPISY I ZDJĘCIA

3.1.    Wszelkie zamieszczone w Sklepie Internetowym www.bosch.kupczyk.pl dane techniczne, opisy, informacje i zdjęcia nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i należy jest traktować jako poglądowe, mające charakter informacyjny.

 

4.       SPOSOBY PŁATNOŚCI, DOSTAWA

4.1.    W Sklepie Internetowym istnieje możliwość dokonywania płatności w następujący sposób:

4.1.1. Przelew przedpłata na konto Kupczyk Spółka Jawna – BANK PEKAO S.A. Oddział w Krakowie ul. Józefińska 18;  39 1240 4432 1111 0000 4726 2940

4.1.2. Pobranie kuriera – płatność gotówką w momencie odbioru przesyłki od kuriera

4.1.3. Gotówka, karta płatnicza – w momencie odbioru osobistego w siedzibie firmy Kupczyk

4.2.    Zamówiony towar wysyłamy kurierem DHL lub DPD pod adres wskazany w formularzu zamówienia, wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Czas realizacji zamówienia nie przekracza 10 dni, w przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający zostanie poinformowany o wydłużonym czasie oczekiwania, w związku z czym będzie miał możliwość rezygnacji z zamówienia.

4.3.    Koszt dostawy zamówienia pokrywa Kupujący:

4.3.1. Przesyłka kurierska – przedpłata – 15zł

4.3.2. Przesyłka kurierska – pobranie kuriera – 20zł

4.3.3. Przesyłka kurierska – przedpłata/pobranie kuriera – dla zamówień powyżej 500zł – GRATIS

4.3.4. Odbiór osobisty – 0zł

4.4.     Klient ma obowiązek sprawdzić stan dostarczonych artykułów w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń kurier ma obowiązek sporządzić protokół reklamacyjny, który jest niezbędny do procedury reklamacyjnej.

 

5.       DOWÓD ZAKUPU

5.1.    Do każdego zakupionego towaru dołączmy dowód zakupu wg wskazań na formularzu zamówień, jeżeli ma to być Faktura VAT prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych.

 

6.       GWARANCJA, REKLAMACJE, ODSTĄPIENIE OD UMOWY

6.1.    Wszystkie oferowane w Sklepie Internetowym towary posiadają gwarancję producenta. Każda reklamacja powinna być zgłaszana drogą mailową na adres: reklamacje@kupczyk.pl i powinna zawierać: imię i nazwisko reklamującego, telefon kontaktowy, nr dowodu zakupu, nazwę urządzenia, przedmiot reklamacji. Po otrzymaniu e-maila z reklamacją skontaktujemy się z Państwem w celu ustalania sposobu reklamacji.

6.2.    Zgodnie z ustawą Konsument ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży artykułów zakupionych w Sklepie Internetowym bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia, którego Konsument wszedł w posiadanie Artykułu. W przypadku skorzystania z tego prawa, zobowiązani są Państwo poinformować nas o swojej decyzji poprzez wysłanie oświadczenia na adres siedziby firmy do 14 dni.

6.2.1. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy:

6.2.2. W przypadku odstąpienia zwracamy Państwu płatność (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu zwrotu artykułów, innego niż oferowany przez Kupczyk Sp.j.) w terminie nie przekraczającym 14 dni.

6.2.3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości artykułu będące wynikiem korzystania z niego.

 

7.       DANE OSOBOWE

7.1.    Kupczyk Spółka Jawna informuje, że wszelkie dane osobowe podane w Sklepie Internetowym podczas składania zamówienia, są przetwarzane przez Sprzedawcę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. O Ochronie Danych Osobowych oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną.

7.2.    Sprzedawca może wysyłać klientowi wiadomości e-mail na podany podczas rejestracji adres, zawierające informacje handlowe lub oferty. Klient ma prawo zrezygnowania z ich otrzymywania.